Náš Príbeh

Ako sa zrodila naša prírodná kozmetika

U nás doma je bežné, že môj "kreatívny bordel" je v podstate úplne všade. Nie preto, že by som preskakovala a raz skúšala to, a potom hento. Je to skôr z dôvodu, že keď sa pre niečo zapálim, nie je mi pomoci a chcem okolo toho vedieť všetko, čo sa len dá, vyskúšať všetko, čo to ponúka, a taktiež napredovať a študovať novinky v danej oblasti. Nuž a toto všetko so sebou prináša množstvá a množstvá podstatných vecí, inštrumentov, materiálov, surovín, prístrojov, literatúry a podobne, ktoré by mohol niekdo nazvať bordelom, ale pre mňa sú to cennosti, v ktorých mám, pre iné oko neviditeľný, poriadok. 

A tak, keď sa jedného času, približne pred štyrmi rokmi, začala u nás hromadiť literatúra na tému prírodná kozmetika a z poličiek zmizli veci, ktoré nahradili rôzne oleje, maslá, esenciálne oleje a všetky možné suroviny, čo som chcela vyskúšať, bolo jasné, že najbližšie roky tomu venujem každú svoju voľnú chvíľu, či myšlienku.

Netvrdím, že som bylinkárka ani mastičkárka, ale som veľký pedant, keď niečo robím, je to na 100% a s podporou mojej rodiny aj na 120%. Presne toľko dávam denno denne do našej kozmetiky Smooth, a preto viem, že našim zákazníkom poskytujem tú najlepšiu kvalitu.

Môj, už teraz manžel, mal vždy veľkú záľubu v tradičných barber shopoch, kvôli štýlu a precíznosti, s akou pracujú a aj pomádam na vlasy, aké používajú. Vďaka nemu teraz predstavujeme svoju radu výživných, funkčných a podmanivo voňajúcich vlasových pomád, ktoré sú založené na tradičných receptoch, avšak s použitím kvalitných prírodných surovín, ktoré im dávajú svoj vlastný a osobitý rozmer.

Moja, teraz už dcéra (pred tým len malé klbko v brušku), je pre mňa dennou inšpiráciou, ako robiť veci "čistejšie" a v súlade s prírodou, a preto viem, že táto cesta má zmysel a je tá, pri ktorej už ostanem.

Ja, teraz už manželka a mama, veľmi rada spoznávam nové miesta, robím všetko kreatívne a vypekám, a všetky tieto záľuby, ako aj mnoho iných, som spojila a dala do našej prírodnej kozmetiky Smooth, ktorá je naozaj pre všetkých, lebo má racionalitu a žiadostivosť chlapa; nápaditosť a jemnosť ženy; čistotu a prirodzenosť dieťaťa.